Hakkımızda

ÖNLEMEK, ÖDEMEKTEN UCUZDUR

sloganımız ile başarılarınız için yanınızdayız.

MERT İSG iş sağlığı ve güvenliği alanında tüm tehlike grublarındaki(Çok Tehlikeli, Tehlikeli ve Az tehlikeli) işyerlerine hizmet verecek bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.
İş sağlığı ve güvenliğinde yapılacak hizmetlerde yasal mevzuata hakim olmanın yanında incelemelerde değinilen konularda mutlaka kendilerinde tecrübe haline gelmiş ve yaşanılmış olayların ışığında bu hizmetlerin veriliyor olması hiçbir yerde bulunamayacak bir farklılık oluşturmaktadır.

Uzmanlarımız kendi branşlarında sürekli kendilerini geliştirmeye önem verir, her özel durumlar için özgün çözümler üretir.

Önerilerinin uygunluğu ve yerindeliğine ve ekonomik olmasına özen gösterir. İşyeri İSG performansını arttırmak amacıyla çalışanların motivasyonlarının artırılmasına, sürecin sahiplenilmesine önem verir.
Uzmanlarımız, yaratıcı yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek konusunda deneyim ve güvenirliliklerini kanıtlamışlardır.

Daha iyiye ulaşmak için, ödün vermediğimiz prensiplerimiz;
. Uygulanabilir çözümler üretmek,
. Üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları gerçekleştirmek için çok çalışmak,
. İşverenin ve işyerinin meslek sırlarını gizli tutmaktır.
Firmamız yaptığı işin hizmet verdiği işyerlerinde çalışanların sağlığı ve güvenliği için çok önemli bir iş yaptığının farkında olarak gerçek işyeri hekimliği ve iş güvenliği hizmeti vermeyi taahhüt eder.